Medewerkers

De adviseurs van Scharenborg bedrijfsverzekeraars maken werk van een goed advies. Dat begint bij een gesprek om uw persoonlijke situatie te inventariseren. Op basis hiervan wordt uitgebreid onderzocht wat voor u de best passende oplossing is. Dit vereist veel vakkennis, ervaring en up-to-date kennis van de markt. Onze adviseurs zitten dus regelmatig achter de studieboeken om hun kennis actueel te houden, zodat wij u van een goed advies te kunnen blijven voorzien.

Maak hieronder kennis met onze adviseurs en ondersteunende medewerkers:


Vestiging Enschede

Huub Scharenborg

Huub Scharenborg

Directeur / Zakelijke accountmanager h.scharenborg@onderneemzeker.nl 053-4800120
Jaap Kotten

Jaap Kotten

Bedrijfsleider j.kotten@onderneemzeker.nl 053-4800192
Herbert den Ouden

Herbert den Ouden

Directeur Volmacht / Zakelijke accountmanager h.denouden@onderneemzeker.nl 053-4800127
Emir Meduselac

Emir Meduselac

Team zakelijke acceptatie / Specialist wagenparken e.meduselac@onderneemzeker.nl 053-4800123
Remko Wiggers

Remko Wiggers

Zakelijke accountmanager r.wiggers@onderneemzeker.nl 053-4800129
Björn Larsson

Björn Larsson

Team Schadebehandeling b.larsson@onderneemzeker.nl 053-4800130
Tamara ter Heegde

Tamara ter Heegde

Team particuliere- en zakelijke acceptatie / Specialist zorg & inkomen t.terheegde@onderneemzeker.nl 053-4800140
Edith Leushuis

Edith Leushuis

Team schadebehandeling e.leushuis@onderneemzeker.nl 053-4800130
Marloes Poortman

Marloes Poortman

Team particuliere- en zakelijke acceptatie m.poortman@onderneemzeker.nl 053-4800182
Gea Olijve

Gea Olijve

Receptioniste / Team schadebehandeling receptie@onderneemzeker.nl 053-4800120
Erwin Hesselink

Erwin Hesselink

Boekhouding e.hesselink@onderneemzeker.nl 053-4800126
Gerrit Jan Overbeek

Gerrit Jan Overbeek

Zakelijke accountmanager gj.overbeek@onderneemzeker.nl 053-4800132
Maarten Boers

Maarten Boers

Zakelijke accountmanager m.boers@onderneemzeker.nl 053-4800193